Tepalų keitimas

 

Alyvos pakeitimas jūsų automobiliui - pailgina variklio amžių, pašalina nepageidaujamas nuosėdas ir liekanas, užtikrina ekonomiškesnį kuro naudojimą , tylesnį ir sklandesnį variklio darbą, lengvesnį šaltą paleidimą. Keičiant alyvą, išplaunami nešvarumai, vandens kondensatas atsirandantis nuo temperatūrų kaitos, priemaišos kenkiančios varikliui. Jei norite apsaugoti variklį ir užtikrinti sklandų jo darbą ir ilgaamžiškumą, reguliariai keiskite alyvą.

Mūsų įmonė Jums siūlo, vokiečių gamybos, laiko patikrinta ir patikima LIQUI MOLY alyvą. Liqui Moly – tai Vokietijos firma, esanti Ulm’o mieste. Jos pavadinimas kilęs nuo molibdeno disulfido (MoS2) cheminio derinio (liqui – (sutrump.) skystis, moly – (sutrump.) molibdenas). Puikios šio derinio savybės leido firmai gerai įsitvirtinti pasaulio rinkoje.

Pradėjusi 1960 m. nuo priedų disulfido molibdeno pagrindu gaminimo, šiandien Liqui Moly Vokietijoje variklinių alyvų rinkoje užima antrąją vietą ir pastoviai didina savo rinkos dalį, o priedų į kurą ir alyvą rinkoje jai priklauso virš 50 proc. rinkos.Be to, Liqui Moly yra vienintelė Europos firma, gaminanti tokį platų variklinių alyvų ir priedų asortimentą. Tokių rezultatų Liqui Moly pasiekė savo kokybiškos produkcijos, pastoviai tikrinamos firmos laboratorijoje,Vokietijos techninės priežiūros sąjungoje ir aplinkosaugos organizacijoje DEKRA, dėka.